top of page

Hakkımızda / About Us

1975 yılında faaliyetlerine Cem Makine olarak başlayan firmamız, Rami-İstanbul’da      Cemal EKER tarafından kuruldu. İlk üç yılında fason olarak üretim yapan firmamız,3. yılın sonunda kendi markasını traktör sektörüne sunmaya başladı. 2005 yılına kadar Cem Makine olarak faaliyetlerini sürdüren firmamız, aynı sene içerisinde Kayabaşı-Başakşehir’deki modern fabrikasına taşınması ile birlikte Cem Traktör olarak yoluna devam etmeye başladı. Halen Kayabaşı- Başakşehir’deki fabrikamızda sizlere kaliteli ve güvenilir yedek parça üretmekteyiz.

 

1978’de Traktör yedek parça olarak ilk üretimi yapılan parçalar FORD Traktörlerin kaldırma kollarıydı. Piyasaya sunulan bu ürünler, son kullanıcılar tarafından beğenilip takdir edilince, sırasıyla üretilen modeller, gelen taleplerle arttırılmış ve FORD’u takiben MASSEY FERGUSON, FIAT, JOHN DEERE, DEUTZ, STEYR, IHI SHIBAURA gibi dünyanın önde gelen markalarının kaldırma kolları ve bazı diğer parçaları da üretilmeye başlanmıştır.

 

Cem Traktör, üstün kalite anlayışını, genç, dinamik ve tecrübeli elemanlardan oluşan kadrosu ve günümüz teknolojisiyle birleştirerek,’Anadolu’dan Orta Doğu ve Afrika’ya,Trakya’dan Avrupa ve Amerika’ya’ kadar dünyanın dört köşesine kaliteli ve hızlı üretim yapmaktadır. Günümüz teknolojisi CNC tezgahlarında bulunduğu fabrikamızda üretilen parçalar, üretim esnasında ve sonrasında kontrollerden geçirilip montaja gönderilmekte, montaj edildikten sonra son kontrolleri yapılıp paketlenmektedir. Son durağı olan traktörlerin üzerinde de takip edilen ürünlerimiz, hatasız, yüksek kaliteli ve uygun fiyatlarla siz müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

 

‘’Cem Traktor, kaliteyi sizler için üretmektedir.’’

 

Our company,which began production in 1975,was established by Cemal Eker in Rami-Istanbul. In its first 3 years,our company was working as a custom manufacturer,then began to produce its own products for Tractor-Agricultural Sector. Our company which was named as Cem Makine,continued its production under the name of Cem Traktör in 2005,by moving to its new and modern factory in Kayabasi-Istanbul in the same year.

We are still producing high quality and confidential spare parts for you in our factory in Kayabasi-Istanbul.

 

Our first Tractor’s spare part production were the hydarulic levelling boxes of FORD Tractors in 1978. These products were approved by end users and models in production were increased by demand and FORD spare parts were followed by hydraulic levelling boxes and some other parts of world brands;MASSEY FERGUSON, FIAT, JOHN DEERE, DEUTZ, STEYR, IHI SHIBAURA.

 

Cem Traktor is making high quality and fast production with young,dynamic and experienced workers combined with high quality strategy and technology,for customers from all corners of the world,from Anatolia to Middle East and Africa,From Thrace to Europe and America.

 

Our products which are produced in our factory equipped with today’s technology CNC machines,are controlled both in production and after production,and send for assembling. After assembling,last controls are done and products are packaged. Products are also followed in their last stop,on Tractors,and are served in high quality without any problems, and with suitable prices to you.

 

‘’Cem Traktor is producing quality for you.’’

bottom of page